Пластична операція в Рівному: ліпосакція живота — ціни

Всі чули таке народне приказка “Найбільше багатство — здоров’я”. Це значить, що маємо слідкувати за собою. Якщо хворієте, то лікуйтеся в медичний центр “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Головними областями діяльності тут є: 

- Хірургічне втручання;

- Апаратна, класична, лазерна косметологія та дерматологія;

- Ін’єкції краси: редермалізація, плазмофілінг та плазмоліфтинг, контурна пластика, мезонитки, ін’єкції ботулотоксину, корекція гіпергідрозу, інше. 

Говорячи детальніше продитячу , лазерну, загальну ендоскопічну та пластичну хірургію, вона ділиться на:

- Пластична хірургія це: ринопластика, імпланти грудей, підтяжка обличчя, пластика вух, кругова блефаропластика, абдомінопластика, ліпосакція живота, зміна об’єму голені, вирішення проблем із гінекомастією, ліпофілінг, пластика в інтимних зонах;

- Лазерна хірургія це: лазерне лікування храпу, лікування хронічних ринітів, лазерне лікування хронічного тонзиліту;

- Тотальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопічне видалення жовчного міхура, баріатрична хірургія з приводу ожиріння;

- Дитяча хірургія це: корегування фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, лазерна корекція врослих нігтів, ендоскопічна апендектомія.

Також у клініці займаються діагностикою та лікуванням в сфері оториноларингології: видалення кіст гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів, лікування риніту. 

В переліку медцентрів клініка розташована в ТОПІ. Це все завдяки рисам, тобіж плюсам, які є у лікарів:

- Наявність якісної професійної апаратури. Висока технологічність дозволяє вирішувати роботу будь-якої степені складності. Операціїпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей проводяться делікатним чином;

- Установлені нові лазери, а також техніка для ендоскопії, яка має найвищу точність і функціональність;

- У клініці хірургічні методи комбінуються з інтенсивною косметологією, що дозволяє прибрати появу травм, створювати комфортні умови під час проходження операції.

Лікарі використовують спеціальний підхід на будь-яких етапах роботи, враховуємо побажання клієнтів та знаємо, що таке моральні стандарти. Це відноситься до всіх етапів під час роботи з клінікою, починаючи від вашого дзвінка в клініку.

Коли комусь необхідна якась з вищенаведених послуг або будь-яка інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/lazerna-khirurhiia-ta-endoskopichni-operat...”>видалення кист гайморових пазух</a>, то в клініці раді будуть надати допомогу. Лікують кращі доктора в в своєму направленні. 

 

Зв’язатися з клінікою можна:

Прийшовши у клініку за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, с.Бармаки, провулок Хутірський, 5;

Зв’язавшись за номерами — +38 (097) 91-90-303, +38 (098) 610-84-61, або написавши у Вайбер чи Вотсап;

Написавши лист на емейл — klinika.plastika@gmail.com чи rcrivne@gmail.com;

За допомогою соцмереж — instagram.com/estet_klinika_rv, facebook.com/estetklinikarv.

Категории: 

Опубликовано 07.12.2021 21:57