У Маріуполі пройшов фестиваль фермерів

У Маріуполі вдруге відбувся фестиваль фермерства з красномовною назвою Local Farmer Fest, на який завітали представники господарств Донецької, Луганської та Запорізької областей. Вони привезли крафтові товари власного виробництва, які могли придбати усі охочі. Всього на захід приїхали біля 60 фермерів.

На Local Farmer Fest було представлено все що завгодно - сири, ковбаси, мед, солодощі, напої, соуси, джем і морепродукти. Окрім того, фермери з задоволенням ділилися з відвідувачами фестивалю секретами варіння сиру в домашніх умовах. Також охочі взяли участь у майстер-класі з виготовлення воскових свічок.

Відмітимо, що фестиваль вже є доброю традицією міста Маріуполь. Так, у порівнянні з минулим роком, в 2021-му році він значно масштабувався, розширився, і організатори обіцяють наступного року ще більше учасників та гостей. Адже кожен із фермерів, який долучився до заходу, може скористатися фестивалем як майданчиком для презентації власної продукції. Тому 2022 року очікується більше 100 фермерів Східної України.

Більше цікавих новин читайте на https://freeradio.com.ua.

Категории: 

Опубликовано 21.09.2021 15:33